کاتالوگ ها

این شرکت در سال 1391 با هدف فعالیت حرفه ای در بخش تامین سخت افزار و نگهداری و پشتیبانی اطلاعات،

تحت عنوان داده نگاری آوین شروع به کار کرد. با توجه به عملکرد مناسب این مجموعه و نیاز بازار به ارائه محصولات با کیفیت و اصالت ،در مدت زمان کوتاهی شرکت موفق به توسعه توانمندی های خود در بخش های بخش تامین سخت افزار، بخش ریکاوری و پشتیبانی و بخش ارائه راه کار گردید. در همین راستا شرکت آوین نسبت به اخذ نمایندگی رسمی هارد های سری انترپرایز Seagate مذاکرات خود را با این شرکت آغار نمود و موفق شد هارد های مورد نیاز خود را با ضمانت اصالت و کیفیت و همچنین قیمت رقابتی از Seagate تهیه نماید. بخشی از پروژه هایی که از این هارد ها توسط شرکت آوین استفاده شده شامل پروژه نگهداری داده های دوربین های مداربسته بانک سپه، دیتاسنتر تمام مراکز سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، پروژه های راه اندازی شبکه های تلوزیونی در لبنان، ترکیه و عراق، پلیس فناوری و تبادل اطلاعات مجازی (فتا)، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ریاست جمهوری اسلامی می باشد.

 


Seagate
کمپانی Seagate یک شرکت آمریکایی تولید کننده تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات است که به عنوان  بزرگترین تولیدکننده هارد دیسک در جهان شناخته می شود. شرکت داده نگاری آوین  باتوجه به توضیحات ذکر شده موفق شده است که سری های NM، VN و VX را از Seagate بصورت مستقیم تهیه نماید.

 

 

از اینجا کاتالوگ را دانلود نمایید.

این شرکت در سال 1391 با هدف فعالیت حرفه ای در بخش تامین سخت افزار و نگهداری و پشتیبانی اطلاعات،

تحت عنوان داده نگاری آوین شروع به کار کرد و با توجه به نیاز بازار به ارائه محصولات با کیفیت و اصالت، موفق به اخذ نمایندگی رسمی سرور های industrial، workstation و barebone از کمپانی تایوانی ASRock Rack شد و از این برند در پروژه های خود استفاده می کند.


ASRock Rack
شرکت ASRock Rack در سال 2013 تاسیس شد که با هدف کار روی سخت افزار سرور های محاسبات ابری بصورت تخصصی شروع به کار کرد. این شرکت با استفاده از تجربیات شرکت ASRock و با الهام از مفاهیم طراحی آن و همچنین با ویژگی های مضاف بر آن مثل خلاقیت و نوآوری، دوستداری محیط زیست، رسیدگی بیشتر به نیازمندی های مشتری و نیز صرفه جویی در هزینه ها تصمیم به ساخت و ایجاد سرور های صنعتی گرفت. این شرکت جوان با هدف گذاری خود موفق شده گام بزرگی در بازارهای جهانی سرور های صتعتی، workstation ها و همچنین barebone ها بردارد.

 

 

کاتالوگ را از اینجا دانلود کنید

 

 

این شرکت در سال 1391 با هدف فعالیت حرفه ای در بخش تامین سخت افزار و نگهداری و پشتیبانی اطلاعات، تحت

عنوان داده نگاری آوین شروع به کار کرد.Duoflex

با توجه به عملکرد مناسب این مجموعه و نیاز بازار به ارائه محصولات با کیفیت و اصالت ،در مدت زمان کوتاهی شرکت موفق به توسعه توانمندی های خود در بخش های بخش تامین سخت افزار گردید که برای پیاده سازی راهکارهای خود از قبیل سیستم مانیتورینگ و سیستم های IP TV ، از مجموعه کارتهای DVB از محصولات کمپانی Digital Device استفاده می کند.

 

Digital Device
شرکت Digital Device در حوزه وسیعی از محصولات مرتبط با DVB فعالیت می کند. از محصولات این شرکت می توان به Cine S2، Cine C2/T2،  Duoflex S2 ، Duoflex C2/T2 و MAX S8 اشاره کرد که طیف وسیعی از ورودی های متنوع را برای استفاده در در راهکار های گوناگون شامل می شود که شرکت آوین در پروژه های متعدد و گوناگونی از آنها استفاده نموده است. لازم به ذکر است تمامی این محصولات بصورت کامل در آلمان طراحی و ساخته شده است.

 

 

کاتالوگ کارت DVB را ازاینجا دانلود کنید

شرکت داده نگاری آوین در سال 1391 با هدف فعالیت حرفه ای در بخش تامین سخت افزار و نگهداری و پشتیبانی اطلاعات،

تحت عنوان داده نگاری آوین شروع به کار کرد و با توجه به نیاز بازار به ارائه محصولات با کیفیت و اصالت، موفق به اخذ نمایندگی

رسمی دستگاه های ذخیره ساز داده SAN از کمپانی تایوانی MAXTRONIC شد .

 MAXTRONIC

شرکت MAXTRONIC از سال 1995 در زمینه طراحی و تولید و توزیع ذخیره سازهای arena  فعالیت می کند که ایجاد سیستمهای RAID و نرم افزارهای مدیریت Storage و ارائه راهکارهای ذخیره سازی اطلاعات از اهداف کلیدی این شرکت می باشد. این شرکت برنده بهترین انتخاب نمایشگاه Computex  سال 2008 گردید و بعنوان بهترین گزینه هیئت داوران نمایشگاه Computex  2010 مطرح شد. محصولات این برند دارای کارایی و قابلیت انجام کار بسیار بالایی است. این سیستم به داشتن ظرفیت بالا، افزونگی فعال در سطح کنترلر و پاور، پشتیبانی از دستگاه های JBOD برای توسعه ظرفیت، پشتیبانی از سطوح RAID مختلف و مدیریت آسان گرافیکی معروف است.


از اینجا کاتالوگ Storage NOVA دانلود کنید

 

Top